nd, 28 września 2014

Głosuj i kąp!

Opinie, pochwały, krytyki, banały. Blog Roberta Zawady

Drodzy Czytelnicy,

Mój blog uczestniczy w konkursie „Blog of Gdańsk 2014”. Zwycięzcy konkursu wyłaniani są na dwa sposoby. Pierwszy z nich to głosowanie internautów, a drugi to, niezależny od pierwszego, wybór dokonany przez Komisję Konkursową.

O ile na przychylność Komisji wpływu mieć nie mogę, o tyle na liczbę oddanych na mnie głosów a i owszem. W związku z tym, mam do wszystkich Państwa ogromną prośbę o kliknięcie w poniższy link i wciśnięcie przycisku „Głosuj”:

http://www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk/?id_blog=297

Można głosować raz z jednego urządzenia (z jednego IP). W ramach zachęty oraz podziękowania dzisiaj zamieszczę coś specjalnego. Otóż, przed urodzeniem się naszej córeczki dostaliśmy od pani położnej listę czynności oraz wyposażenia potrzebnego do właściwego kąpania noworodka.

Lista była dosyć monotonna i mało interesująca. Wpadłem więc na pomysł, że stworzę z niej okraszoną moim rubasznym humorem rymowankę, aby łatwiej było wszystko zapamiętać. Ułożyłem rymy, żona dodała do nich rysunki, dzieło zalaminowałem i powiesiłem w łazience nad wanienką do kąpieli. Postanowiłem podzielić się tą rymowanką z Państwem. Może komuś ułatwi ona, wcale nie prostą, czynność kąpania malucha.

Oto ona:

wierszyk z obrazkami 2 kropki kopia - male

 

 

 

Komentarze   

+1 # Krzysiek 2014-10-01 10:12
Robercie, przejrzałem szybko inne blogi biorące udział w konkursie. To zupełnie inna liga. Typowa sieczka blogerska. Po co Ty się między nie wpisujesz? Tak czy siak, chcesz głos to ode mnie masz oczywiście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
+1 # Ania 2014-09-30 07:30
Zagłosowane, wykąpane :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
+2 # słuchacz103,7 2014-09-29 21:40
Głos oddany(kliknę też z innych "eIPejków",jeśl i dam radę), WIERSZYK PRZECZYTANY;) To się uśmiałem!
Na razie jam nie żonaty, bez dzieci, ale od teraz wiem,
jak myć szkraba ;) Pozdrawiam Państwa "Z."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież