pt, 05 czerwca 2015

3 pomysły na "Dzień z Gdynią"

Ruszaj w Drogę - pomysły na weekend. Blog Kasi i Macieja Marczewskich
Gdynia InfoBox Gdynia InfoBox www.ruszajwdroge.pl

Zbliżają się wakacje. Zastanawiasz się co robić w wakacyjne weekendy? Może spędzisz 3 dni z Gdynią?

Mamy dla Ciebie trzy propozycje.

Propozycja na sobotę: Słuchaj Radia Gdańsk 

Posłuchaj w sobotę 06.06.2015 r. audycji "Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk". Od 10 do 12  razem z przewodniczką Anna Kuczmarską i autorką książek o Gdyni Małgorzatą Sokołowską będziemy opowiadać o zwiedzaniu Gdyni - miasta z morza i marzeń. 

Zdradzimy Ci sprawdzony pomysł na spacer po Śródmieściu Gdyni, które zyskało w tym roku tytuł Najmłodszego Pomnika Historii. Będzie o turystycznych atrakcjach, pomysłach na weekend, imponującej historii powstawania Gdyni, modernizmie i o jej kaszubskich korzeniach. 

(Przewiń wpis na sam dół, aby odsłuchać audycję)

 Ruszaj w Drogę w Radio Gdańsk

Propozycja na niedzielę. Spaceruj po Gdyni z naszą mapką

Wydrukuj naszą mapkę lub przyjdź do Miejskiej Informacji Turystycznej przy ul. 10 lutego 24 i poproś o wydrukowaną wersję. Weź ją ze sobą i przejdź się szlakiem, o którym opowiadaliśmy w radiowej audycji i o którym czytałeś/aś na blogu. Zamień się w Turystę i zobacz na własne oczy z czego słynie Gdynia. Nasz szlak poprowadzi Cię krok za krokiem po Śródmieściu Gdyni i wskaże najciekawsze miejsca. 

 

Darmowa mapa Gdyni

 

Propozycja na wtorek. Przyjdź do InfoBoxu na darmowe spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika

Przyjdź na darmowe spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika we wtorek 9.06.2015 r. o 18:00 w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30. 

Pokażemy Ci sprawdzone przez nas pomysły na 10 tematycznych 1-dniowych wycieczek po Kaszubach. Możesz je połączyć i spędzić ciekawy 10-dniowy urlop na Kaszubach. 

Przekonamy Cię, że nie trzeba jechać daleko, aby przeżyć świetną przygodę. Zaczniemy od naszych wspomnień z Kaszub – pokażemy Ci jak zorganizowaliśmy 10-dniowy urlop na Kaszubach i jak każdego dnia lądowaliśmy w innym zakątku Kaszub. Każdy dzień z naszej wyprawy to tematyczna wycieczka w inny subregion Kaszub. Ty też możesz zorganizować taką wycieczkę dzięki przepisowi, który Ci damy. Spotkanie będzie pełne rad, wskazówek i sprawdzonych pomysłów na udane dni na Kaszubach. 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i daj o nim znać znajomym:

Warto przyjść, bo oprócz przepisu na udany wyjazdy na Kaszubach będziesz mógł skorzystać z naszej Klubowej Kopalni Pomysłów. Znajdziesz w niej darmowe mapy, broszury i przewodniki od zaprzyjaźnionych regionalnych organizacji turystycznych. W InfoBoxie zabierzemy ze sobą przewodniki od Dolnośląskiej, Śląskiej i Pomorskiej Organizacji Turystycznej. Będą też materiały z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pelplina i Kociewia, a wśród nich świetne mapy dla amatorów wędkowania, kajaków i rowerowych wycieczek. 

(Przy okazji zapraszamy Cię w czwartek 11.06.2015 o 18:00 do Biblioteki OKSiR w Straszynie. Będziemy tam opowiadać o naszej pierwszej przygodzie w Karkonoszach.) 

 Klub Polskiego Podróżnika

 

Kto za tym wszystkim stoi?

Zapraszają Cię:

- Kasia i Maciej Marczewscy, miłośnicy Polski i jej turystycznych atrakcji, blogerzy www.ruszajwdroge.pl, blogerzy Radia Gdańsk SA, stali bywalcy audycji podróżniczej "Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk", założyciele Klubu Polskiego Podróżnika i twórcy warsztatów dla młodzieży Kaszubski Szlak

- patron medialny klubowych wydarzeń - Radio Gdańsk S.A. 

- Gdynia Infobox Obserwatorium Zmian

Ruszaj w drogę

Trójmiejscy blogerzy Kasia i Maciej Marczewscy. Twórcy bloga Ruszaj w Drogę! - jedynego takiego bloga o Polsce. Podróżują po Polsce, prowadzą spotkania Klubu Polskiego Podróżnika, Warsztaty dla młodzieży z Kaszub, występują w Radio Gdańsk i na każdym kroku podpowiadają gdzie wyjechać, co zobaczyć i skąd czerpać pomysły na kolejne podróże po Polsce. 

Strona: www.ruszajwdroge.pl

Media

Audycja Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk o Gdyni i Małym Trójmieście Kaszubskim Ruszaj w Drogę!

Komentarze   

0 # Ezra 2019-02-22 04:44
Advertising has transformed to some of one of the most demanding and also
vital elements of having to run a service. This ultimately
implies that the general results of your service is actually
mosting likely to rely mostly on the effectiveness of your advertising campaign.

Feel free to visit my website Read Much more: charahub.com/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
0 # ankie147 2018-05-08 10:07
What the role you have decided in the game and how much target myminesweeper.com you want to achieve in the minesweeper game. For this it is necessary you have to learn about the time management which is very important part when you start it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież